O nas

Niezawodne części do ciągników w Środzie Wielkopolskiej

Sprzedaż części rolniczych w Środzie Wielkopolskiej. Zapraszamy!

185677-czesci

Witamy serdecznie na stronie internetowej sklepu rolniczego Górka&Maliński, który zajmuje się sprzedażą części do ciągników i maszyn rolniczych. Chcielibyśmy przedstawić naszym klientom ofertę i przekonać, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

Sprzedaż części do ciągników oraz maszyn rolniczych prowadzimy już od 1993 roku. Potrzebne Ci wytrzymałe ogumienie, niezawodny akumulator lub szeroka gama akcesoriów? U nas znajdziesz wszystko, czego szukasz! Dzięki bogatemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu zarówno duży wybór części czołowych polskich marek, jak i fachowe doradztwo w zakresie ogumienia do ciągników i maszyn rolniczych, smaru, oleju oraz pozostałego asortymentu. Więcej o ofercie na kolejnych zakładkach.Na wszystkie zakupione u nas części do maszyn i ciągników udzielamy Państwu gwarancji zgodnych z wytycznymi producenta. Obszar działalności naszej firmy to głównie Środa Wielkopolska, Poznań, miejscowości sąsiadujące oraz całe województwo wielkopolskie.

Ofertę sprzedaży części do traktorów i części do sprzętu rolniczego kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm, instytucji oraz jednostek samorządów lokalnych.

Bogaty wybór części zamiennych

185678-czesci_do_traktora
Oferujemy Państwu sprzedaż najwyższej jakości części do ciągników oraz maszyn rolniczych. Dzięki wiedzy naszych pracowników o coraz to nowszych częściach zamiennych, które pojawiają się na rynku są oni w stanie doradzić klientom produkty, night24 które będą spełniać ich potrzeby i oczekiwania.

Dodatkowo wieloletnia współpraca z zaufanymi i sprawdzonymi dystrybutorami części do maszyn rolniczych i ciągników zapewnia, że cały dostępny u nas asortyment to towar najwyższej jakości, który posłuży klientom przez długie lata.

Pojazdy, do których znajdą Państwo u nas potrzebne części, szyby oraz smary i oleje to przede wszystkim: Ursus, MTZ, Ferguson oraz Zetor. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Jesteśmy także w stanie sprowadzić dla naszych klientów części nietypowe, których obecnie nie posiadamy na stanie. Zależy nam, żeby każdy, kto potrzebuje naszej pomocy miał pewność, że ją otrzyma.

Chauncey Gardner-Johnson Authentic Jersey